Sadece Al KEP

KEP hizmetinden yalnızca kendilerine KEP gönderilebilmesi için yararlanmak isteyen işletmeler için uygundur.

Bu tarife ile 1 yıl süreyle şirketiniz adına alacağınız KEP hesabınızdan yararlanırsınız. Hesabınızdan KEP gönderemez yalnızca size iletilen KEP leri izleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

 • 1 Yıllık KEP aboneliği
 • 12 adet SMS İle Giriş
 • 100 MB posta kutusu kullanımı ücretsiz
 • 31 Aralık 2016 tarihine kadar tarifeye dahil 1 işlem yetkilisine ilave olarak 1 işlem yetkilisi daha ücretsizdir.
60 ,00/ YIL Hemen Başvur

Bilmeniz Gerekenler

 • Sadece al hizmet türünde KEP gönderimi yapamazsınız. Gönderi yapmak istiyorsanız Gönder Al hizmet türündeki tarifelerden birini seçiniz.
 • Tarifenizde KEP hesabınızı kullanacak olan işlem yetkilisi aynı KEP hesabını kullanacak alt işlem yetkilileri tanımlayabilir.
 • 100 MB’a kadar olan posta kutusu kullanımı tarifeye dahildir. 100 MB üzeri kullanımlarınızda tarifenize uygulanacak olan aylık posta kutusu kullanım ücretlendirmesini görmek içintıklayınız.
 • KEP hesabınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı için SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden yararlandırılmaktasınız. SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinde, hesaba giriş ve şifre değişiklik işlemleriniz, e- imza ya da mobil imza kullanmıyorsanız, tek kullanımlık SMS şifre bildirimi ile yapılmaktadır. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda 100 SMS içeren SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden 12 TL karşılığı yararlandırılırsınız.
 • SMS İle BİLDİRİM hizmetinde KEP hesabınıza gelen iletilerden SMS ile anında haberdar edilirsiniz. Bu tarifeden SMS İle BİLDİRİM hizmetiyle birlikte faydalanmak isterseniz 100 adet SMS içeren hizmet paketiniz 12 TL karşılığı tanımlanacak ve paket kullanımınız sona erdiğinde aynı koşullarla otomatik yenilenecektir.
 • Diğer KEP kullanımlarınız kurumsal hizmet tarifesine göre ücretlendirilir.
 • Fiyatlar KDV hariçtir.

TARİFE ADI KİMLER
YARARLANABİLİR?
TARİFE İLE KEP GÖNDERİMİ MÜMKÜN MÜ? TARİFE SÜRESİ E-İMZA / MOBİL İMZA TARİFEYE DAHİL OLAN KEP PAKETİ PAKET AŞIM KEP GÖNDERME ÜCRETİ TARİFE TOPLAM BEDELİ
SADECE AL KEP KURUMLAR 1 YIL KEP KEP GÖNDERİMİNE UYGUN DEĞİLDİR 1,5 60,00
/ YIL
  Kurumsal Tarife Karşılaştırma
See Options & Details

Hizmet Türleri Hakkında

GÖNDER AL: Kayıtlı e-posta (KEP) alabilir ve gönderebilirsiniz. KEP gönderebilmeniz için elektronik imza (e-imza) veya mobil imza sahibi olmanız gerekmektedir. e-imza ya da mobil imzanız yok ise e-imzalı ya da mobil imzalı tarifelerimizden birini seçiniz.
SADECE AL: Bu hizmet türünde kayıtlı e-posta gönderemezsiniz. Sadece size yollanan KEP gönderilerini alabilirsiniz.

Bu Tarifede Kullanabileceğiniz Paketler

12 KEP İletili Mini Paket
Gönderi Sayısı 12 Adet
Paket Fiyatı 13,80 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
24 KEP İletili Midi Paket
Gönderi Sayısı 24 Adet
Paket Fiyatı 26,50 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
48 KEP İletili Maxi Paket
Gönderi Sayısı 48 Adet
Paket Fiyatı 52,00 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay
96 KEP İletili Maxi Plus Paket
Gönderi Sayısı 96 Adet
Paket Fiyatı 102 TL
Geçerlilik Süresi 12 Ay

Tarifeye Dahil Olan Hizmetler

İşlem Yetkilisi Tanımlama
KEP hesabınızı kullanmak üzere sınırsız sayıda işlem yetkilisi atayabilirsiniz. Tarifenizde 1 işlem yetkilisi ücretsiz sunulmuştur. Her ilave işlem yetkilisi 25TL+KDV şeklinde ücretlendirilir.
*Kampanya kapsamında sunulmuş ücretsiz ilave işlem yetkilisi bilgisine tarife detaylarından ulaşabilirsiniz
Sms Giriş/ Parola
KEP hesabınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı için SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden yararlandırılırsınız. SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinde; hesaba giriş ve şifre değişiklik işlemleriniz, e- imza ya da mobil imza kullanmıyorsanız, tek kullanımlık SMS şifre bildirimi ile yapılmaktadır. Tarifeniz süresince yararlanabileceğiniz 100 SMS içeren avantajlı paket ile sunulmaktadır. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda 100 adet SMS içeren hizmet paketinden 12 TL karşılığı yararlanabilirsiniz. Paket kullanımınız sona erdiğinde yeni hizmet paketiniz 100 adet SMS içerecek şekilde 12 TL karşılığı yenilenir. * Tarife ile sunulmuş ücretsiz SMS GİRİŞ/ PAROLA paketine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
KEP Rehber Sorgulama
KEP göndermek istediğiniz kişi ya da kurumun KEP hesap adresi bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
KEP Kayıt Sorgulama
Yasal geçerliliği olan ve 20 yıl süreyle saklanan, KEP gönderiminize ilişkin kayıtlara ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz.
Posta Kutusu Alanı
100 MB’lık posta kutusu alanı bu tarife ile ücretsiz sunulmaktadır. 100 MB üzeri kullanımlarınız fatura kesim tarihindeki aylık kullanım ortalaması üzerinden ücretlendirilir. Tarifenize uygulanacak olan aylık posta kutusu kullanım ücretlendirmesini görmek için
tıklayınız.
Tüm hizmet türlerinde KEP Rehber Sorglulama, KEP Kayıt Sorgulama ve 100MB Posta Kutusu Kullanımı ücretsizdir.

Ek Hizmetler

SMS İLE BİLDİRİM
KEP hesabınıza gelen iletilerinden cep telefonunuza gönderilecek SMS ile anında haberdar edilirsiniz. Tarifeniz süresince yararlanabileceğiniz «SMS ile Bildirim» hizmeti 100 adet SMS içeren avantajlı paket ile sunulmaktadır. 100 adet SMS içeren hizmet paketinden 12 TL karşılığı yararlanabilirsiniz. Avantajlı paket kullanımınız sona erdiğinde yeni hizmet paketiniz 100 adet SMS içerecek şekilde 12 TL karşılığı otomatik yenilenecektir. * Tarife ile sunulmuş ücretsiz SMS ile Bildirim Hizmeti paketine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz
E-posta İle Bildirim
KEP hesabınıza gelen e-postalar için sürekli kullandığınız e-posta adresinize bilgi iletilmesi hizmetinden yararlanarak, anında haberdar olursunuz. Bu hizmetten 5 TL/ YIL karşılığı yararlanabilirsiniz.
Virüs Tarama
KEP hesabınıza gelen ve giden e-postalara virüs tarama işlemi yapılır. Bu hizmetten 5 TL/ YIL karşılığı yararlanabilirsiniz.
KEP Kurumsal Entegrasyon
TNB KEP Connect; kurumlara KEP posta kutularına güvenli şekilde ve çift yönlü veri iletişimi ile erişebilmeleri için sunulan hazır web servistir. detaylı bilgi
Toplu KEP
Toplu KEP; kurumların çok sayıda KEP iletisini tek seferde ve elektronik imzalı şekilde gönderebilmelerini sağlayan katma değerli hizmettir. detaylı bilgi


Akıllı KEP Yönetim Sistemi
TNB KEP Akıllı KEP Yönetim Sistemi; şirketlerin KEP sistemi üzerindeki tüm iletişimlerini mevcut iş süreçlerine dahil edebilmelerine ve iş kuralları doğrultusunda yönetebilmelerine imkan sağlayan servisler bütünüdür. detaylı bilgi
İlave Alt İşlem Yetkilisi Tanımlama
KEP hesabınızı yönetmek için alt işlem yetkilisi tanımlayabilirsiniz. Tarifeniz ile birlikte 1 işlem yetkilisi ücretsiz sunulmuştur. İşlem yetkilisi tanımlamak istediğinizde ilave 4 işlem yetkilisini KEP hesabınızın içinden, 4’ten fazla işlem yetkilisi tanımlamayı ise 444 6 537’yi arayarak yapabilirsiniz. Kampanyalı sağlanan işlem yetkilisi üzerinde her ilave işlem yetkilisi için 25TL + KDV karşılığı ücretlendirilirsiniz.
*Kampanya kapsamında sunulmuş ücretsiz ilave işlem yetkilisi bilgisine tarife detaylarından ulaşabilirsiniz.
Online başvuru sırasında SMS ile bildirim, E-posta ile bildirim ve Virüs tarama hizmetlerini seçebilir ve tarifeniz ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz. Diğer hizmetlerden faydalanmak istiyorsanız 444 6 537 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Size Özel Fırsatlar

Süper 3'lü KEP 100

3 Yıllık KEP aboneliği

3 Yıllık E-imza aboneliği

100 KEP gönderimi

100 adet SMS İle Bildirim

E-Posta ile Bildirim

2 işlem yetkilisi ücretsiz

Virüs Tarama Hizmeti

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR
Süper 3'lü KEP 300

3 Yıllık KEP aboneliği

3 Yıllık E-imza aboneliği

300 KEP gönderimi

300 adet SMS İle Bildirim

E-Posta İle Bildirim

2 işlem yetkilisi ücretsiz

Virüs Tarama Hizmeti

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR
3 Yıllık Eko KEP 90

3 Yıllık KEP aboneliği

3 Yıl boyunca kullanabileceğiniz 90 KEP gönderimi

2 işlem yetkilisi ücretsiz

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR