SADECE AL PLUS

KEP hizmetinden yalnızca kendilerine KEP gönderilebilmesi için yararlanmak isteyen kişiler için uygundur.

Bu tarife ile 1 yıl süreyle KEP hizmetinden yararlanırsınız.
Hesabınızdan KEP gönderemez yalnızca size iletilen KEP leri izleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz.

  • 1 Yıllık KEP aboneliği
  • 12 adet SMS İle Giriş
  • 500 MB posta kutusu kullanımı ücretsiz
110 ,00/ YIL Hemen Başvur

Bilmeniz Gerekenler

  • Sadece al hizmet türünde KEP gönderimi yapamazsınız. Gönderi yapmak istiyorsanız Gönder Al hizmet türündeki tarifelerden birini seçiniz.
  • 500 MB’a kadar olan posta kutusu kullanımı tarifeye dahildir. 500 MB üzeri kullanımlarınızda tarifenize uygulanacak olan aylık posta kutusu kullanım ücretlendirmesini görmek için tıklayınız.
  • KEP hesabınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı için SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden yararlandırılmaktasınız. SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinde, hesaba giriş ve şifre değişiklik işlemleriniz, e- imza ya da mobil imza kullanmıyorsanız, tek kullanımlık SMS şifre bildirimi ile yapılmaktadır. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda 100 SMS içeren SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden 12 TL karşılığı yararlandırılırsınız.
  • SMS İle BİLDİRİM hizmetinde KEP hesabınıza gelen iletilerden SMS ile anında haberdar edilirsiniz. Bu tarifeden SMS İle BİLDİRİM hizmetiyle birlikte faydalanmak isterseniz 100 adet SMS içeren hizmet paketiniz 12 TL karşılığı tanımlanacak ve paket kullanımınız sona erdiğinde aynı koşullarla otomatik yenilenecektir.
  • Diğer KEP kullanımlarınız bireysel hizmet tarifesine göre ücretlendirilir.
  • Fiyatlar KDV hariçtir.

TARİFE ADI KİMLER
YARARLANABİLİR?
TARİFE İLE KEP GÖNDERİMİ MÜMKÜN MÜ? TARİFE SÜRESİ E-İMZA /
MOBİL İMZA
TARİFEYE DAHİL OLAN KEP PAKETİ PAKET AŞIM KEP GÖNDERME ÜCRETİ TARİFE
TOPLAM BEDELİ
SADECE AL PLUS BİREYLER 1 YIL KEP KEP GÖNDERİMİNE UYGUN DEĞİLDİR 1,5 t 110,00 TL
/ YIL
Bireysel Tarife Karşılaştırma
See Options & Details

Hizmet Türleri Hakkında

GÖNDER AL: Kayıtlı e-posta (KEP) alabilir ve gönderebilirsiniz. KEP gönderebilmeniz için elektronik imza (e-imza) veya mobil imza sahibi olmanız gerekmektedir. e-imza ya da mobil imzanız yok ise e-imzalı ya da mobil imzalı tarifelerimizden birini seçiniz.
SADECE AL: Bu hizmet türünde kayıtlı e-posta gönderemezsiniz. Sadece size yollanan KEP gönderilerini alabilirsiniz.

Bu Tarifede Kullanabileceğiniz Paketler

Bu hizmet türünde KEP gönderimi yapamayacağınız için kullanabileceğiniz bir KEP paketi bulunmamaktadır.

Tarifeye Dahil Olan Hizmetler

Sms Giriş/ Parola
KEP hesabınızda güvenlik ve kullanım kolaylığı için SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinden yararlandırılırsınız. SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmetinde; hesaba giriş ve şifre değişiklik işlemleriniz, e- imza ya da mobil imza kullanmıyorsanız, tek kullanımlık SMS şifre bildirimi ile yapılmaktadır. Tarifeniz süresince yararlanabileceğiniz SMS GİRİŞ/ PAROLA hizmeti 100 SMS içeren avantajlı paket ile sunulmaktadır. Bu hizmete ihtiyaç duyduğunuzda 100 adet SMS içeren hizmet paketinden 12 TL karşılığı yararlanabilirsiniz. Paket kullanımınız sona erdiğinde yeni hizmet paketiniz ve 100 adet SMS içerecek şekilde 12 TL karşılığı yenilenir. * Tarife ile sunulmuş ücretsiz SMS GİRİŞ/ PAROLA paketine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
KEP Rehber Sorgulama
KEP göndermek istediğiniz kişi ya da kurumun KEP hesap adresi bilgisine kolaylıkla ulaşabilirsiniz.
KEP Kayıt Sorgulama
Yasal geçerliliği olan ve 20 yıl süreyle saklanan, KEP gönderiminize ilişkin kayıtlara ihtiyaç duyduğunuz anda ulaşabilirsiniz.
Posta Kutusu Alanı
500 MB’lık posta kutusu alanı bu tarife ile ücretsiz sunulmaktadır. 500 MB üzeri kullanımlarınız fatura kesim tarihindeki aylık kullanım ortalaması üzerinden ücretlendirilir. Tarifenize uygulanacak olan aylık posta kutusu kullanım ücretlendirmesini görmek için
 tıklayınız.
Tüm hizmet türlerinde KEP Rehber Sorglulama, KEP Kayıt Sorgulama ve 500 MB Posta Kutusu Kullanımı ücretsizdir.

Ek Hizmetler

SMS İle Bildirim
KEP hesabınıza gelen iletilerinden cep telefonunuza gönderilecek SMS ile anında haberdar edilirsiniz. Tarifeniz süresince yararlanabileceğiniz «SMS ile Bildirim» hizmeti 100 adet SMS içeren avantajlı paket ile sunulmaktadır. 100 adet SMS içeren hizmet paketinden 12 TL karşılığı yararlanabilirsiniz. Avantajlı paket kullanımınız sona erdiğinde yeni hizmet paketiniz 100 adet SMS içerecek şekilde 12 TL karşılığı otomatik yenilenecektir. * Tarife ile sunulmuş ücretsiz SMS ile Bildirim Hizmeti paketine ilişkin bilgiye tarife detay sayfasından ulaşabilirsiniz.
E-posta İle Bildirim
KEP hesabınıza gelen e-postalar için sürekli kullandığınız e-posta adresinize bilgi iletilmesi hizmetinden yararlanarak, anında haberdar olursunuz. Bu hizmetten 5 TL/ YIL karşılığı yararlanabilirsiniz.
Virüs Tarama
KEP hesabınıza gelen ve giden e-postalara virüs tarama işlemi yapılır. Bu hizmetten 5 TL/ YIL karşılığı yararlanabilirsiniz.
Online başvuru sırasında SMS ile bildirim, E-posta ile bildirim ve Virüs tarama hizmetlerini seçebilir ve tarifeniz ile birlikte kullanmaya başlayabilirsiniz.

Size Özel Fırsatlar

Süper 3'lü 100 KEP

3 yıllık KEP aboneliği

3 yıllık e-imza aboneliği

3 yıl boyunca kullanabileceğiniz 100 KEP gönderimi

100 adet SMS İle Bildirim

E- Posta ile Bildirim

Virüs Tarama Hizmeti

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR
Süper 3'lü 300 KEP

3 yıllık KEP aboneliği

3 yıllık e-imza aboneliği

3 yıl boyunca kullanabileceğiniz 300 KEP gönderimi

300 adet SMS İle Bildirim

E- Posta ile Bildirim

Virüs Tarama Hizmeti

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR
3 Yıllık Eko KEP 90

3 Yıllık KEP aboneliği

3 Yıl boyunca kullanabileceğiniz 90 KEP gönderimi

Limitsiz posta kutusu kullanımı ücretsiz (30 Eylül 2016'ya kadar)

DETAYLAR